הצרת היקפים

ביקור אצל הקוסמטיקאית כבר מזמן אינו מסתכם בטיפול טיפוח לעור הפנים. על טיפולי אסתטיקה להצרת היקפים כבר שמעת?

כשאת זקוקה לטיפול פנים עמוק ויסודי, את פונה לקוסמטיקאית מומחית. טיפול קוסמטיקה מקצועי כולל ניקוי עור הפנים, מריחת מסכות לכיווץ נקבוביות, פילינג וקרמים עשירים בלחות וחומרי הזנה. אין ספק שטיפוח עור הפנים זה הרגל חשוב שמומלץ לאמץ מגיל צעיר, אך בשנים האחרונות התרחב תחום הקוסמטיקה לאזורים נוספים בגוף והוא מציע מגוון פתרונות אסתטיים.

שיטות שונות להצרת היקפים

אחד הטיפולים המבוקשים ביותר זה טיפול הצרת היקפים. בשלב הראשון בוודאי קיבלת הסבר אודות חשיבות השמירה על תזונה מאוזנת וכושר גופני, אך לפעמים שני אלו אינם מספיקים כדי לחטב את הגוף, במיוחד כשמדובר באזורים עיקשים בהם השומן נוטה להצטבר.

לכן, השלב השני יהיה לפנות לרפואה האסתטית. כיום אין צורך לקבוע תור לניתוח פלסטי כדי להצר היקפים באזור הבטן, הירכיים או הישבן, אלא ניתן להשיג תוצאות טובות גם בהליך שאינו פולשני וכואב.

שיטת טיפול אחת היא חימום רקמות באמצעות גלי רדיו. גלי הרדיו גורמים לפירוק תאי שומן ובמקביל הם מעודדים ייצור של חלבוני קולגן ואלסטין התורמים למיצוק העור וגמישותו. השיטה השנייה להצרת היקפים היא באמצעות שילוב בין גלי רדיו ואולטרה-סאונד. יש שיטות נוספות אך ללא ספק אחת השיטות המבוקשות היא באמצעות הקפאת שומן בקור.

הקפאת שומן בקור

בשיטה זו, מקררים את אזור הטיפול הרצוי לטמפרטורה נמוכה באופן מבוקר. הקור גורם להרס נקודתי של תאי השומן ובאמצעות עיסוי או מכונת ואקום, מעודדים את יציאת התאים המפורקים מהגוף דרך מערכות ההפרשה הטבעיות.

חסרונות טיפולים להצרת היקפים

למרות היתרונות הרבים, לטיפולים אסתטיים להצרת היקפים יש גם חסרונות. ראשית, הם אינם מתאימים לכל אחת. שנית, הם אינם מהווים תחליף לדיאטה או למי שמעוניין בירידה משמעותית במשקל. החיסרון השלישי הוא שמי שרגישה לחום או לקור, עלולה לחוש אי נוחות במהלך הטיפולים.

מה הקשר לקוסמטיקה?

כיום קוסמטיקאיות רבות אינן מסתפקות בטיפולי פנים, אלא ממשיכות ללמוד ולעבור הכשרה לטיפולים נוספים.

לאחר מכן הן משתלבות בעבודה במרפאות מומחים לאסתטיקה, שם את זוכה לקבל מענה מקיף למגוון בעיות עור וטיפוח המראה החיצוני.

 

דילוג לתוכן