חוטים נוזליים ELLANSE

5 תשובות לשאלות נפוצות אודות טיפול בחוטים נוזליים ELLANSE

מדובר באחד הטיפולים האסתטיים המתקדמים והמבוקשים ביותר בשנים האחרונות, אבל מה זה בעצם חוטי ELLANSE ולמי זה מתאים? כל התשובות מחכות לכם בהמשך.

מה מיוחד בחוטי ELLANSE  וכיצד מבוצע הטיפול?

חוטי ELLANSE הם למעשה חומר המשלב בין מרקם ג'ל לחוטים נמסים. את החומר מזריקים לשכבת העור באזור המבוקש, כאשר לאחר מספר שבועות החוטים נספגים בגוף. באמצעות החומר ניתן להוסיף נפח לאזורים שונים בפנים, לשחק עם זוויות וקווי מיתאר וגם לטפל במגוון בעיות אסתטיות. גם לאחר שהחומר נמס, התוצאה נשמרת.

למה לא להשתמש בחומרי מילוי אחרים?

החומר מגיע במספר דרגות סמיכות ולכן ניתן להתאים אותו לא רק לסוג העור של המטופלת אלא גם לבעיה הספציפית בה רוצים לטפל. יתרון נוסף הוא שהזרקת חוטי ELLANSE מאפשרת להשיג תוצאות מרשימות המחזיקות מעמד לאורך זמן וזאת בניגוד לחומרי מילוי אחרים שהשפעתם מתפוגגת לאחר מספר חודשים.

באילו מקרים טיפול זה מתאים?

חוטי ELLANSE מתאימים למי שמעוניינת בעור פנים זוהר, צעיר ובריא. הזרקת החומרים מעודדת ייצור קולגן ואלסטין, ועל ידי כך מגבירה את הלחות בעור ומשפרת את מידת האלסטיות שלו. ניתן לשלב בין הזרקת חוטים נוזליים ELLANSE  למגוון טיפולי קוסמטיקה, וביניהם: טשטוש צלקות, קונטורינג, עיצוב האף, הרמת גבות, טיפולי אנטיאייג'ינג ומילוי קמטים.

אלו יתרונות נוספים יש להזרקת חוטי ELLANSE?

תוצאות הטיפול לא רק נשמרות לאורך זמן, אלא גם נראות טבעיות. לאחר הזרקת חוטי ELLANSE  תיראי כמי שעברה טיפול קוסמטיקה רגיל ולא ניתוח פלסטי מוגזם. יתרון נוסף הוא שהטיפול מתאים גם לגברים וגם לנשים, בכל גיל.

האם הטיפול נחשב לבטוח?

אכן כן. כמו טיפולי קוסמטיקה אחרים וטיפולים אסתטיים רבים, גם כאן אין צורך בהרדמה או תפרים. לעתים ההזרקה תבוצע תחת אלחוש מקומי, אך לא מעבר לכך.

החומר עצמו מאושר לשימוש על ידי ה-FDA, אך כמובן שיש חשיבות רבה לקביעת תור אצל מומחה מוכר ובעל שם, שיוכל לבחון את מצב העור ולהמליץ על שיטת הטיפול המתאימה ביותר.

 

דילוג לתוכן