קיה EV6 מחשמלת את המתחרים

קיה EV6 מחשמלת את המתחרים

בגזרת כלי רכב חשמליים קיה EV6 בולטת לטובה כרכב מחשמל במיוחד! זהו לא עוד רכב חשמלי! גרסה זו של קיה משלבת תכונות מרשימות שמבדלות אותה לעומת המתחרים. שילוב של טכנולוגיה חדשנית, ביצועים יוצאי דופן ועיצוב שחושב צעד אחד לפני כולם. בואו להכיר יותר את הרכב שמחשמל את עולם הרכב!

קרדיט תמונות: קיה ישראל

למה רכב רגיל כשיש קיה EV6

כשמדובר בכלי רכב חשמליים, אנשים רבים עדיין מקשרים אותם לטווח נסיעה מוגבל וזמני טעינה ארוכים. אבל דגם קיה EV6  מנפצת את התפיסות המוטעות הללו, ומוכיחה כי רכבים חשמליים יכולים לבוא עם טווח נסיעה משופר ולא פחות חשוב – גם מרגשים לנהיגה.

יתרונות הטעינה וטווח הנסיעה

EV6 של קיה מתגאה בטווח נסיעה מרשים מאוד לכל טעינה. טווח מורחב זה מאפשר לכם לצאת לנסיעות למרחקים ארוכים בביטחון, ללא צורך מתמיד בטעינה. בין אם אתם מתכננים נסיעה לטיול או נסיעות לעבודה, הטווח של ה-EV6 מבטיח שלא תהיו כבולים לתחנות טעינה. יתר על כן, ה-EV6 תומך ביכולת טעינה עצמית מהירה מאוד. עם היכולת להשיג מהירויות טעינה (במונחי קילוואט), המשמעות היא שתוכלו לצאת לנסיעה עם סוללה טעונה בתוך זמן קצר מכפי שחשבתם. זה מאפשר לטעון את הסוללה במהירות במהלך עצירות קצרות או סידורים, ותורם לגמישות בטווח הנסיעה שלכם.

עיצוב איכותי ורמת בטיחות גבוהה

קיה EV6 לא מסתפקת רק במספרים מרשימים של צריכת דלק או טווח נסיעה. רכב זה מציג גם עיצוב מלהיב המשלב תחכום עם אלגנטיות. למרות העיצוב החיצוני הקומפקטי למראה, תא הנוסעים מרווח להפליא הודות לפלטפורמה החשמלית. הנוסעים יכולים ליהנות משפע של מקום לרגליים ולמטען.
וכמובן, כמה מילים על בטיחות. גם כאן, ה-EV6 המחשמלת לא מאכזבת. היא מצוידת במאפייני בטיחות מתקדמים, כולל מערכות עזר מתקדמות לנהג, אשר מעניקים שקט נפשי על הכביש.

קרדיט תמונות: קיה ישראל

עוד עובדות מחשמלות על קיה EV6

יש עוד דברים רבים שנוכל לומר על מפרט רכב זה, על ההיבטים העיצוביים והפונקציונליים. מבלי להרחיב יתר על המידה, אנו בטוחים שתגלו עניין רב בעובדות הבאות. למשל, הידעתם שישנה גרסה מיוחדת, אולטרה מהירה? דגם GT של קיה EV6 היא הבחירה של חובבי המהירות המתפרצת. עם מנוע כפול ומתלים מתקדמים, זהו דגם שמאיץ מ-0 ל-100 תוך 3.5 שניות בלבד.

שווה להכיר גם את מערכת V2L הייחודית. מערכת זו מאפשרת לכם להשתמש בסוללת המכונית כדי להפעיל ללא שום בעיה התקנים או מכשירים חיצוניים. בין אם אתם עושים קמפינג, עומדים בפקק או זקוקים דחוף למקור מתח, הכל כלול בפנים. תכונה זו מוכיחה את עצמה כבעלת ערך רב בכך שהיא מספקת מקור כוח נייד בכל מקום בו אתם זקוקים לו ביותר. לסיכום, חברת קיה ייצרה את הרכב החשמלי EV6, עם כל הטוב, האיכותי והמתקדם שיש, במיוחד עבורכם.

קרדיט תמונות:
קיה ישראל

 

דילוג לתוכן