תחבורה ירוקה עתידנית בתל אביב

בתל אביב, העיר החשובה והמרכזית בישראל, תמצאו מגוון של פתרונות ירוקים המונגשים לתושבים

לעידוד השמירה על סביבה ירוקה והפחתת הזיהום. מאות אלפי תושבים החיים בעיר תל אביב ואשר מגיעים אליה מדי יום לצרכי עבודה ומסחר, נהנים מקשת הפתרונות שעיריית ת"א מציעה בתחום זה. כך תמצאו בתל אביב שפע של מסלולי נסיעה ייעודיים לאופניים חשמליות וקורקינטים, פתרונות איכותיים של הסעת המונים ונסיעה שיתופית בהזמנה עם אפליקציה ייעודית, מסלולי הליכה רחבי ידיים, ובעתיד גם עמדות הטענה לרכבים חשמליים בחניון של כל בניין. כך, נהנים תושבי העיר מאיכות חיים, סביבה ירוקה ומנסיעה בטוחה עם תחבורה ירוקה.

מגוון עובדי חברות ההייטק והסטרטאפים שבעיר נהנים מפתרונות אלו, מה שמביא לעיר אוכלוסייה אשר תומכת ומעודדת סביבה ירוקה. בעיר תל אביב רואים חשיבות רבה בכל הקשור לקידום של תחבורה מבוססת הנעה חשמלית, על פני הנעה של דיזל וסולר.

בתל אביב שומרים על הסביבה

בעיר תל אביב מקדמים תחבורה ירוקה, וקשה שלא לשים לב לכך. מגוון של קמפיינים, הרצאות ופעילויות ייחודיות אשר מקיימת העירייה לאורך השנה – מעודדים את הציבור ואת תושבי העיר לאורח חיים ירוק השומר ומטפח את הסביבה. הנושא גם בא לידי ביטוי בגידול עצמאי בחוות וגינות ירק עירוניות, ובחוגים רבים אשר זמינים עבור הילדים והנוער בנושאי מחזור, איכות הסביבה וטיפוח סביבתי-קהילתי.

דילוג לתוכן