קוראים ספרים בתל אביב

בעיר תל אביב העושר התרבותי והספרותי נוכח בכל פינה

כאשר תרבות קריאת ספרים ומפגשים עם סופרים ומשוררים הם חלק בלתי נפרד מהנוף העירוני בשנים האחרונות. בת"א מוצעים לתושבים מגוון של מפגשים, הרצאות וסדנאות בתחום הספרותי – לאורך כל השנה. בעיר פרוסות ספריות רבות לילדים, נוער ולמבוגרים כאשר במהלך שעות הבוקר מתקיימות פעילויות שעות סיפור להורים ולטף. בבתי הספר גם ניתן דגש על שיעורי הבעה, וכל התושבים יכולים בקלות להעשיר את עולמם הספרותי ויכולות הכתיבה שלהם, בשלל סדנאות וקורסים עירוניים.

עיריית תל אביב מקיימת לאורך השנה מגוון פעילויות ספרתיות כאשר שבוע הספר וסדנאות כתיבה עם משוררים וסופרים מתמלאות עד אפס מקום ע"י התושבים ומבקרים חיצוניים. בבתי הספר העירוניים, בתחנות הרכבת והאוטובוס ובלוקיישנים נוספים תמצאו ספריות נעות עם מדפי ספרים עשירים, תחת כיפת השמיים.

חווית קריאה לכולם – בתל אביב

בתל אביב מתקיימות שעות סיפור נפלאות בספריות השונות וכל תושבי העיר וילדיהם מוזמנים להגיע. גם הצגות ילדים מדהימות אשר מבוססות על הספרים ועל מחזות ילדים נוסטלגיים מוצעות לתושבי העיר במהלך כל השנה, בימי חול ובסופי שבוע.

חוויה מרעננת ושונה אשר הולכת ונוכחת יותר בעיר תל אביב היא מפגשי קריאה בבתי קפה ובחנויות פופ אפ ברחובות השונים. תוכלו באופן הזה גם להנות מקריאת ספרים ומפגשים עם סופרים, וגם מהרחבת המעגל החברתי.

דילוג לתוכן