פרשת השבוע לומדים בתל אביב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

את פרשת השבוע בעיר תל אביב לומדים התושבים במגוון של מסגרות אשר זמינות עבורכם כמו למשל במסגרת של לימודי חברותא, מפגשים שבועיים, חוגי בית ומסגרות נוספות.

עבור מי שלומדים בישיבות הפרוסות בעיר לימודי פרשת השבוע הם חלק אינטגרלי מתוכנית הלימודים. בעיר תל אביב לימודי פרשת השבוע מתקיימים באופן מעמיק ופרשני  – כדי שכולם ירכשו ידע ביהדות ושיכילו עם כלים פרשניים חשובים לחיים.

היבט חשוב מרכזי של לימודי פרשת השבוע בעיר ת"א הינו הקניית כלים שימושיים להתמודדות עם דילמות ומצבים שונים בהם אנו נתקלים מדי יום – בהיבט האישי והמקצועי.

לימודי פרשת השבוע – תל אביב

לצד לימודי פרשת השבוע בתל אביב, קיימות בעיר גם  מסגרות לימוד נוספות ללימודי דת ויהדות. אלו הן מסגרות לימוד מעשירות אשר מיועדות לציבור החילוני, המסורתי והדתי והן מאפשרות לכל תושב ותושבת אשר רוצים לקחת בכך חלק – להעשיר את הידע שלהם בעולמות הדת והיהדות. הלימודים מתקיימים במסגרות לימודיות בעיר כמו למשל הרצאות וחוגי בית ובמרכזים העירוניים השונים.

לימודי פרשת השבוע ויהדות בתל אביב נלמדים ניתנים בדגש מיוחד על קהילה ומסורת, כמו גם באווירה תומכת מכילה אשר מתאימה לכל גיל. עיריית תל אביב משקיעה משאבים רבים בנושא, וכלל תושבי העיר תל אביב מוזמנים להגיע ולהנות ממסגרות הלימוד השונות הקיימות עבור כלל תושבי העיר.

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest
דילוג לתוכן