פיסול פנים – קונטורינג

להחזיר את הנפח, להדגיש זוויות ולעצב את הפנים – כל מה שרצית לדעת על טיפול קונטורינג.

בכל הקשור לטיפולי קוסמטיקה, נדמה שאנו נלחמות בטחנות רוח. לא משנה כמה נקפיד על ניקוי העור ומריחת קרמים יוקרתיים, בסופו של דבר הגיל עושה את שלו ושום טיפול קוסמטיקה לא יעצור את הזמן. ככל שאנו מתבגרות, העור נהיה דק יותר, יבש יותר וחסר ברק. גם האזורים שנחשבו לסימטריים ואסתטיים כמו הלחיים התפוחות, השפתיים המלאות והעיניים הפקוחות, מאבדים מקסמם כאשר העור צונח, מתמלא בקמטים ומאבד מנפחו.

המלחמה בזמן: פיסול פנים

פתרון אחד הוא ניתוח פלסטי לפיסול הפנים. כירורג מומחה יכול לבצע תיקונים ושיפורים באזורים שונים בפנים, וכך להבטיח תוצאות ארוכות טווח. החיסרון הוא שמדובר בניתוח לכל דבר וזה אומר שיש תקופת התאוששות, צלקות ותופעות לוואי הקשורות להרדמה.

במקום לפנות ישר לפתרון הכירורגי, כדאי לקבוע תור למרפאת מומחים לקומסטיקה ואסתטיקה. שם תוכלי להתייעץ לגבי טיפול לא פולשני לפיסול הפנים, המוכר גם בשם "קונטורינג". בטיפול זה עושים שימוש בחומרי מילוי שונים, אותם מזריקים לרקמות העור. בין החומרים הנפוצים ביותר ניתן למנות את הבוטוקס, חומרים המסונתזים מחומצה היאלורונית, שומן עצמי וחוטים נוזליים ELLANSE.

כיצד עובדים החומרים?

לכל חומר יש השפעה אחרת, אך באופן כללי מטרת החומרים היא למלא אזורים מסוימים בנפח, להדגיש או לטשטש קווים וזוויות, לשפר את מרקם העור ולהחזיר את הגמישות והברק למראה הפנים.

התאמת חומר המילוי לאזור הטיפול

לכל אזור בפנים יתאים חומר אחר וזה תלוי גם בסוג העור ובמצבו. מומחה לאסתטיקה ידע באיזה חומר להשתמש כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר לכל מטופלת והוא גם ינחה אותך כיצד לשמר את התוצאות לפרק זמן ארוך ככל האפשר.

העבודה עם חומרי המילוי מחייבת מומחיות ומיומנות ולכן מומלץ לברר היטב ולחפש המלצות לפני שקובעים תור. בניגוד לטיפול קוסמטיקה שטחי, כאן מדובר בחומרים המוחדרים לשכבות העור ולכן יש חשיבות רבה לשמירה על סטריליות, דיוק ובטיחות הטיפול.

מבין חומרי המילוי השונים, להזרקת חוטי ELLANSE יש את ההשפעה הארוכה ביותר. אם אתם מעוניינת להאט את סימני ההזדקנות וליהנות מתוצאות שיחזיקו מעמד לאורך זמן, אל תשכחי לברר אודות חומר זה בביקור הבא במרפאה.

 

דילוג לתוכן