פארק הירדן – טיול מרהיב למשפחות במראות הלילה

בעת שיורד החושך והאוויר מתמלא בקריאות מסתוריות של יער הירדן, פארק הטבע המדהים הזה מתעורר לחיים בדרך שלא רואים בכל יום. כשהעששיות פולטות אור, מתחיל המסע המופלא אל מסתורי הלילה, מסע שיביא את המשפחות לחוויה שלא תישכח.

הטיול המרהיב בעששיות מתגשם במרחק של כשעה ורבע ומציע לאורחים לטייל במסלול של כקילומטר. מהרגע שהעששיות מאירות עד לשקיעתן, הפארק מציע חוויה ייחודית במינה, בה יש להשתמש בכל חמשת החושים.

בזמן המסע המרגש, המבקרים יכולים לבחור מה להעדיף ולהקשיב לרחשי הלילה, המאזינים אל מלחמת הסרעפת בעצים והקריאות המסתוריות של יצורים ליליים. התמסורת האודות הלילה והטבע המסתורי תיענה ותעשה למציאות במהלך המסלול המרהיב והמרגש.

מתוך המסלול, במשך רבע שעה מדי משפחה תצטרף להפלגה במים, משם תוכלו להתמסר ולחוות את הלילה מכוסית המים, תוך שימוש בכל החושים הקיימים בגוף האנושי. הליכה בתוך המים בגובה הקרסול מעניקה תחושה ייחודית של השתקפות והזרמה עם הטבע הסובב.

במהלך הטיול המרגש והחוויות שלו, המשפחות מתקרבות לחיות הפרא ולעקבות שהן יכולות להשאיר. בעששיות, זיקיות הן אורחות די קבועות, ועם קצת מזל והקשבה יכולות להתגלות ולהשאיר את המבקרים בהתלהבות רבה.

טיול בפארק הירדן בעששיות הוא חוויה ייחודית, שמתאימה במיוחד למשפחות. בזמן המסע המרהיב הזה, הילדים והמבוגרים יכולים לחוות את הטבע בדרך שלא ניתן באור היום, להתרגש מקריאות הלילה ולקשוב לסיפורים של הערבים המסתוריים. כל חובבי הטבע וההרפתקאות ימצאו בטיול הזה את החוויה המושלמת לכל החושים.

דילוג לתוכן