עיבוי שפתיים ועיצובן

למה כדאי לקבוע תור למומחה לאסתטיקה ולא לבצע טיפול עיבוי שפתיים לבד בבית

לכאורה זה נראה פשוט: קונים ערכה מוכנה המכילה תכשירי קוסמטיקה, עוקבים אחרי ההנחיות ומצליחים לעבות ולעצב את השפתיים בקלות ובמהירות. בפועל הסיפור שונה לחלוטין. רוב הערכות הללו מכילות תכשיר פילינג ושפתון והמחיר הגבוה אינו תמיד מצדיק את התמורה.

החסרונות בשימוש בערכה מוכנה

בסופו של דבר צריך לזכור שמדובר בתכשירי קוסמטיקה ולכן, אם את מעוניינת לשפר את מראה השפתיים ולהוסיף טאצ' מהיר ומרשים, ייתכן וזה יספיק. אולם, אם את מחפשת פתרון אמתי לשפתיים מלאות ומעוצבות, חבל על ההוצאה הכספית. ערכת הקוסמטיקה תאפשר לך להשיג תוצאות מוגבלות וזמניות, וזה כשמדובר במוצרים איכותיים ובטוחים לשימוש. מוצרים זולים ובאיכות ירודה עלולים לגרום לנזקים שונים, כגון אדמומיות, אלרגיה, תחושת גירוי ועוד.

 הפתרון: הזרקת חומרי מילוי

בעבר, כדי לעצב שפתיים מלאות, היו מזריקים סיליקון. כיום, יש חומרי מילוי אחרים באמצעותם ניתן להשיג שפתיים תפוחות ועבות. היתרון המרכזי בשימוש בסיליקון זו האפשרות להשיג תוצאה עמידה למשך שנים, אך זהו גם חיסרון מכיוון שהטיפול אינו הפיך ולכן אם לא תהיי מרוצה ממראה השפתיים לא תוכלי לעשות הרבה כדי לשנות זאת. הזרקת חומרי מילוי כגון בוטוקס או חומצה היאלורונית מאפשרת לך להתרשם ממראה הפנים עם השפתיים המלאות ולראות האם את חשה בנוח עם המראה החדש. ניתן לחזור על מילוי השפתיים, כך שהאפקט הזמני אינו צריך להטריד אותך.

שימוש בשומן עצמי לעיבוי שפתיים

אנו רגילים לראות בשומן הגוף כדבר מיותר ומעיק, ויש טיפולים רבים שמטרתם להיפטר ממצבורי השומן. בזכות ההתקדמות הרפואית ופיתוחים טכנולוגיים מתקדמים, נמצאה שיטה לשימוש בשומן עצמי למטרות אסתטיות. בשלב הראשון שואבים את השומן מאזור מסוים בגוף. בשלב השני השומן עובר תהליך זיקוק, שמטרתו להכין אותו לקראת הזרקתו לגוף. השלב השלישי והאחרון זה הזרקת השומן לאזור הטיפול הרצוי.

ניתן להשתמש בשומן עצמי גם למטרת עיבוי שפתיים ועיצובן. בטיפול זה יש את כל היתרונות שיש בחומרי מילוי אחרים, לצד יתרון משמעותי נוסף: מדובר בחומר מילוי ממקור טבעי ולכן טיפול זה נחשב בטוח ועם סיכוי נמוך לתופעות לוואי.

דילוג לתוכן