עור הפנים

עור הפנים דורש טיפול, ובמיידי. הקרמים והמשחות כבר לא מסייעים יותר, והוא זקוק לעזרה אינטנסיבית יותר. כיצד ניתן לעזור לו?

עולם הקוסמטיקה רווי באפשרויות. הקוסמטיקה מעניקה טיפולי פנים מסורתיים, במסגרתם הקוסמטיקאית מבצעת תחילה טיפול של "הוצאת השחורים" ולאחר מכן טיפול במסכות ובקרמים על מנת להרגיע את עור הפנים.

כמו כן קיימים טיפולים במנורות שונות, כמו גם בקרמים ביתיים שונים המיועדים הן ליום והן ללילה, הן לאיזור הצוואר והן לאיזור העיניים.

בהמשך לקוסמטיקה הרגילה, גם הקוסמטיקה הרפואית מציעה אפשרויות רבות ומגוונות. הקוסמטיקה הרפואית מציעה הזרקות חומרים שונים על בסיס כימי או טבעי, כאשר המטרה היא להגיע אל מתחת לעור הפנים על מנת לבצע השפעה יעילה וטובה יותר.

בנוסף לכך, מציעה הקוסמטיקה הרפואית טיפולי פילינג עמוק.

המשמעות של טיפול פילינג עמוק הוא עיסוי העור במשחת הפילינג, כאשר החומרים המרכיבים את הפילינג המסויים הזה חודרים לעומק העור ובכך למעשה מגיעים לשכבות שמתחת לעור הנראה על פני השטח.

בכך, מסייע הפילינג בטיפול אינטנסיבי וחודרני יותר, על ידי טיפול ב"שורש" הבעיה. כלומר, אם למשל עור הפנים סובל מפיגמנטציה, במקום טיפול במשחות שונות על פני העור, טיפול שיקח זמן רב על מנת להעלים הכתמים, אם בכלל, הפילינג העמוק חודר אל מתחת לשכבות העור, ומבצע עבודה יעילה יותר, שכן פגמים בעור לרוב מתחילים כמה שכבות מתחתיו ולא על השכבה הראשונה שרואים.

על כן, טיפול בשכבות התחתונות הינו למעשה טיפול יעיל יותר, שימשך לאורך זמן רב יותר, ללא כל צורך בתוספות או בשימוש בקרמים יומיומיים.

טרם הטיפול בפילינג עמוק, יש ללכת למומחה בתחום על מנת שיבצע הבחנה איזה סוג של פילינג עמוק מתאים לסוג העור, אם בכלל, שכן פילינג עמוק מכיל חומרים חזקים כדי שאלו יוכלו לחדור היטב למעמקי העור, ולעיתים עור עדין עשוי לקבל כוויות משימוש בפילינג עמוק.

כמו כן, יש להקפיד שהפילינג העמוק לא נותר זמן רב מידיי על הפנים, על מנת שיבצע את העבודה שאמור לבצע, ללא כל פגיעה אפשרית בעור הפנים.

חדשות bn

דילוג לתוכן