מלונות בוטיק הכי ייחודיים בירושלים

כאשר אנחנו מדברים על מלונות בצפון, אחת האפשרויות המומלצות כיום היא מלונות בוטיק. מלון מסוג בוטיק הוא מלון כזה שיש לו אופי של פרטיות ושל אינטימיות. מלון בוטיק לרוב מתאים לזוגות, והוא איננו מתאים למשפחות. תוכלו למצוא בירושלים וסביב לה מגוון של מלונות בוטיק בסגנונות ובעיצובים שונים, תוכלו להתאים את בחירת המלון לתקציב העומד לרשותכם. כמובן שמלונות כאלו מציעים חבילות נופש עם הנחות ומבצעים לאורך השנה. הנה לפניכם מידע שיסייע לכם בבחירת המלון האולטימטיבי עבורכם.

קונספט ועיצוב

אחד האלמנטים הייחודיים אשר מאפיינים מלונות בוטיק הוא הסיפור העומד מאחורי כל מלון. מלונות בירושלים ממוקמים בבניינים היסטוריים, במבנים לשימור ומבנים חדשניים כאחד. לכל מלון בוטיק הקונספט שלו, הסיפור שלו והחוויה הייחודית אשר הוא מספק לזוגות המגיעים להתארח. כך למשל, יש מלונות הממוקמים על שפת האגם, יש מלונות בלב היער ויש מלונות הממוקמים בשדרת מרכזית במרכז העיר. תוכלו לבחור את המלון המתאים לכם בהתאם להעדפות ולצרכים שלכם.

כמה עולה

אין תג מחיר אחד עבור מלונות בוטיק ולכל מלון המחיר שלו, והוא נגזר משורה של גורמים, כמו למשל התאריכים בשנה, מידת הביקוש, סוג החדר ועוד. פרמטרים נוספים כמו הפנסיון למשל. חשוב לדעת כי לרוב התקציב הדרוש עבור מלונות מסוג זה יהיה גבוה יותר לעומת מלונות אשר אינם משתייכים לקטגוריית הבוטיק. בהתאם לאפשרויות שלכם תוכלו לבחור כמובן בקטגוריה המתאימה. מלונות בוטיק שהם ייחודיים בירושלים יספקו לכם חוויה רוחנית, תפריט ירושלמי אותנטי, חדרים מעוצבים כמיטב המסורת הירושלמית ועוד. תוכלו גם להירשם לאטרקציות ופעילויות דרך המלון כמו למשל סיורים רגליים מודרכים, הופעות,  כניסה לשווקים ותערוכות בעיר. אם אתם מגיעים למלון לרגל חגיגת יום ההולדת של אחד מבני או בנות הזוג הרי שבחלק מהמלונות בירושלים תוכלו לתאם חווית אירוח של הפתעה בחדר עם בלונים, עוגה ויין. ישנו מגוון עצום של אפשרויות ותוכלו להתאים בדיוק את האירוח להעדפות שלכם. המלונות בירושלים פעילים כמובן לאורך השנה כולה, כך שניתן ליהנות מנופש ירושלמי קיצי או מנופש באווירה חורפית אמיתית.

דילוג לתוכן