טיפולי קוסמטיקה לעיצוב פנים

כל מה שרצית לדעת על טיפולי קוסמטיקה לעיצוב פנים

גם אם אנחנו צעירים ויפים, היופי הולך ופוחת עם הגיל. כשמגיעים לגיל המעבר, מתחילים להיווצר קמטים, הלחיים מתחילות לשקוע, והפנים מאבדות צורה. אולם, לא צריך להשלים עם המצב. אפשר לפנות למכוני קוסמטיקה, ולקבל טיפולים לעיצוב פנים. לאחר הטיפול, הפנים ייראו עצירות ורעננות.

מומלץ לבצע אבחון מלא ובניית תכנית טיפול:

כדי שסדרת הטיפולים תשיג את התוצאה הטובה ביותר, מומלץ לבצע בניית תכנית טיפולים ברורה ומפורטת. לכן, יש לבחור במכון מקצועי, המבצע אבחון מקיף, ובניית תכנית טיפולים כוללת. בשלב הראשון, בודקים את מסגרת הפנים, ומאבחנים מהם הפגמים, והיכן יש צורך לתת טיפול. בשלב השני, צוות המכון יבנה תכנית טיפולים עבור הפנים. פעמים רבות, סדרת הטיפולים, תהיה מורכבת מכמה סוגים של טיפולי קוסמטיקה.

אילו טיפולים יעצבו לכם מחדש את מראה הפנים?

יצירת סימטריה למראה הפנים: סובלים מאי סימטריה של הפנים? לשם כך, פותח טיפול מיוחד היוצר סימטריה לפנים. במהלך הטיפול, יוצרים רשת של חוטים בעור הפנים. לרוב, טיפול זה מבצע בהרדמה מקומית. חוטים אלו, מקבעים את הטיפול. החוטים, מותחים מעט את עור הפנים באזורים הזקוקים למתיחה.

העלמת צלקות וכתמי לידה: נולדתם עם כתם לידה לא יפה על הפנים? קיבלתם צלקת? אפשר בהחלט להעלים פגמים אלו. בשביל להעלים את הצלקת, מומלץ לכם לפנות לטיפול פילינג עמוק. בטיפול, יסירו את שכבת העור המצולקת, ובמקומה תצמח לכם שכבת עור פנים בריאה, ללא צלקת.

עיצוב שפתיים: לפנים יפות, חשוב שפתיים יפות. גם אם נולדתן עם שפתיים דקות, תוכלו לעבות אותן על ידי הזרקת חומרי מילוי מתאימים.

מילוי אזורים שקועים: לכל פנים, יש אזורים המלאים יותר, ויש אזורים המלאים פחות. באמצעות הזרקות חומרי מילוי, ממלאים את האזורים השקועים בעור הפנים.

כיצד לשמור על הפנים המעוצבות?

כדי לשמור לאורך שנים על טיפולי קוסמטיקה לפיסול פנים, צריך לבצע מדי פעם טיפולי שימור. לכל תחום שביצעתם, יש לבצע טיפול תחזוקה. חשוב מאוד לאכול מדי יום ארוחות בריאות העשירות בוויטמינים ומינרלים. מומלץ מדי יום ליטול את תוסף התזונה קולגן, המזרים לחות לעור הפנים.

דילוג לתוכן