חדשות מעניינות מאוד בתל אביב

חדשות טובות ביותר עבור תושבי תל אביב.

אחרי שתקציב המדינה אושר לקראת סוף שנת  2021 מקדמת בחודשים  אלו העירייה במרץ רב מגוון של פרויקטים עירוניים וחשובים. מדובר על פרויקטים בתחומים רבים ומגוונים כמו קהילה ורווחה, איכות הסביבה, אימוץ בע"ח, תשתיות, ספורט, אומנות ותרבות. בכל נושא ובכל אספקט מקדמת העירייה רבות את העשייה בעיר והתושבים מאוד נהנים מכך.

עיריית ת"א יפו שמה דגש ניכר על איכות הסביבה ושמירה על סביבה ירוקה, תהליכי מחזור, האצת התחדשות עירונית ומגוון נוסף של ערוצים שונים המונגשים ישירות לתושבי העיר בקלות ובפשטות.

כל החדשות והעדכונים – תל אביב

ויש חדשות נוספות על הפרק. גם האפליקציה העירונית ואתר החדשות העירוני אשר מתעדכנים ללא הרף עם כל העדכונים החמים והחשובים עבור תושבי העיר תל אביב – זמינים עבורכם כל הזמן. גם המוקד העירוני הטלפוני, הצ'אט ואתר האינטרנט זמינים בכל נקודת זמן לכלל התושבים בעיר תל אביב.

תושבי העיר תל אביב מוזמנים לקחת חלק מגוון של פרויקטים ומסגרות כמו חוות גידול אורגניות עירוניות, אימוץ בעלי חיים, רכיבה על סוסים, חוות אקולוגיות, צפרות ותרומה לסביבה ירוקה. העירייה מקיימת פעילויות רבות ומהנות ביותר לבני גיל הזהב, הרצאות על אומנות ותערוכות נודדות של אומנים עירוניים. כלל התושבים מזומנים להגיע ולבקר, ולהנות מהשפע העצום שיש לעיר תל אביב להציע.

דילוג לתוכן