חבילות תיירות ונופש בתל אביב

ענף תיירות ובתי מלון בתל אביב הינו מרכזי מאוד בעיר, ולא ניתן להתעלם לאורך קו הטיילת מריכוז בתי המלון שהינו קו אופיינו בעיר.

בת"א אתם תמצאו לא רק מלונות בוטיק שהם מהרשת של הגדולים אלא גם מלונות בוטיק קטנים, אשר תפסו תאוצה ניכרת בנוף העירוני התל אביבי בשנים האחרונות. כל אלו לצד חופי הים הנפלאים שיש לעיר להציע, בריכות השחייה ומוקדי הבילוי – מהווים אבן שואבת לתיירים רבים מתוך ישראל ומחוץ לה המבקשים להנות מאווירת החופש והבילוי הייחודית לעיר תל אביב.

עיריית ת"א מקדמת ללא הפסקה מגוון של פרויקטים בתחום התרבות, האומנות והנופש על מנת להוביל את חוד החנית של התיירות האורבנית במדינת ישראל. לאורך כל השנה בתל אביב תוכלו להנות מאירועים, כנסים, תערוכות, תצוגות ואין ספור אפשרויות של בילוי והעשרה חווייתיים, לכל שכבות הגילאים.

נופש אורבני בתל אביב

כאשר מדברים על תיירות ובתי מלון בתל אביב זו הצלחה מדהימה. יש בתל אביב כל כך הרבה אפשרויות בחירה עבור מקום לינה – ותוכלו לבחור בין מלון יוקרה מפנק עם בריכות שחייה ומיטות שיזוף לחוף הים, לבין חדר במלון בוטיק אינטימי עם ארוחת בוקר גורמה ועיצוב קלאסי. ענף התיירות בתל אביב חי ללא הפסקה, ובכל עונות השנה תהנו מחוויית בילוי ונופש בלתי מתפשרת,  כמו שרק העיר תל אביב יודעת להציע לתייר.

דילוג לתוכן