השכרת שיער בלייזר – סופרנו

השיטה המומלצת שתסייע לכם להיפטר משערות הגוף לצמיתות

 

בשנים האחרונות התפרץ לחיינו טיפול קוסמטי חדש הנקרא הסרת שיער בלייזר. טיפול זה נעשה על ידי מכשירים שונים המסירים את השער לצמיתות. מכשירים אלה מחליפים את השיטות המסורתיות להסרת שיער הנעשות על ידי שעווה או סכין גילוח. טיפול הסרת שיער בלייזר הניב וממשיך להניב תוצאות נהדרות. הוא חוסך לאנשים רבים זמן רב על הסרת השיער בביתם או במכון קוסמטי והכי חשוב הוא מאפשר ללכת לים, לבריכה או סתם ללבוש בגד קצר ללא חשש.

 

מהם האזורים השכיחים בהם מסירים שיער?

 

האזורים בגוף בהם בדרך כלל מורידים את השערות באמצעות מכשור הלייזר החדשני, אלה בעיקר אזורי: הידיים, הרגליים, הבטן, בית השחי ובקרב הגברים גם אזור הזקן.  הלייזר מתאים הן לגברים והן לנשים. גברים רבים מסירים כיום שיער באמצעות לייזר, אך חלקם לא מעוניינים להסיר את כל השיער אלא רק לדלל הלייזר, על מנת להשיג את התוצאה של דלדול השיער הם עוברים מספר מצומצם יותר של טיפולים ובכך השיער גדל באופן דליל יותר.

 

הייחוד של הסרת שיער בלייזר סופרנו על פני המכשירים האחרים

 

כפי שציינו לעיל בשנים האחרונות ניתן לומר כי חל שינוי משמעותי בכל עולם הקוסמטיקה הרפואית. ישנם מכשירים חדשניים אשר פותחו והתפתחו במשך השנים. המכשירים הללו מממשים כולם את המטרה הסופית- הסרת שיער לצמיתות, אך ישנם יתרונות וחסרונות אל מול מכשיר הסופרנו המומלץ. חשוב לציין, כי הסרת שיער בלייזר סופרנו אינה כואבת כלל ויש שיגידו שהיא אף מעניקה תחושה חמימה ונעימה במהלך הטיפול, בניגוד למכשירים האחרים אשר כרוכים בכאבים ובחוסר נעימות.

 

יתרון נוסף, ניתן לעבור טיפולים במכשיר הסופרנו במשך כל עונות השנה כולל בעונת הקיץ, לעומת זאת בשאר המכשירים לא ניתן לקיים את הטיפולים בעונת הקיץ משום שהעור משתזף והמכשיר אינו יודע להבדיל בין העור הכהה לבין השערה הכהה. נוסף לכך, מכשיר הסופרנו מסוגל לטפל בכול סוגי השערות, הן בדקות והן בעבות, אך כמו שאר המכשירים, הטיפול לא מניב תוצאות על שערות בהירות.

 

טיפול של הסרת שיער בלייזר סופרנו לצמיתות, הינו מומלץ ביותר ומחזיק ביתרונות רבים על פני המכשירים האחרים.

 

דילוג לתוכן