סוף עצוב לחברי מסע הצוללת הטיטאן

סוף עצוב לחברי מסע הצוללת הטיטאן – לאחר 96 שעות של חיפושים לאתרם!

באמצעות משמר החופים האמריקאי, נמסר הערב כי שרידי הצוללת המפוארת, הטיטאן, אותרו במעמקי האוקיינוס לאחר קצת יותר משלושה ימים. מידע זה מתקן את הסיפור המרגש של חמישה נוסעים אשר פרעו על חייהם כדי להגיע ליעדם הסופי. לצערנו, אין לשמוע את קולם של הנוסעים, ומקום נמצאם עדיין לא זוהה.

פעולת החילוץ, שממשה את יחידת משמר החופים, עומדת בפני ימים קשים של חיפושים מורכבים אחר גוף הצוללת האבודה. עד כה, אותרו רק חלקים חסרי פיסות הפועלם לתיקון הצוללת האובדת. המבצע המיוחד החל יממה לאחר שהצוללת יצאה לדרכה לטיטאניק, והחיפושים התנהלו בעומק של 690 קילומטרים מחופי קנדה. ספינות סחר וצי התנדבו להשתתף במבצע המסובך על מנת לחפש את הצוללת הנעלמת. לפי הודעה נוספת ממשמר החופים האמריקאי, יתבצעו בדיקות מעמיקות נוספות על ההריסות המזוהות.

למרות הערכות מכאיבות, בבוקר השלישי של פעולות החיפוש הנרחבות, נשמעו רעשים מזעזעים שמעידים אולי על כך שמישהו עוד נמצא בחיים על גוף הצוללת האבודה. אולם על פי הערכות של משמר החוף, הסיכויים למצוא את הנוסעים של הצוללת הם שואפים לאפס אחרי 96 שעות, וכי לא היו להם את כל המשאבים בכדי להצליח במבצע הצלה שכזה. אכן, סוף עצוב לחברי המסע של צוללת הטיטאן.

דילוג לתוכן