הסרת כתמי פיגמנטציה

כיצד באמצעות טיפולי קוסמטיקה יוצרים מהפך קוסמטי?

האם למי שנולדו מכוערים, נגזר להישאר מכוערים? כלל וכלל לא! באמצעות טיפולי קוסמטיקה מתאימים, ניתן לעשות מהפך קוסמטי, ולשנות את המראה מהקצה אל הקצה.

הסרת כתמי פיגמנטציה:

לפעמים נוצרים על העור כתמים שונים, שהופכים לחלק מהעור. כתמים אלו נקראים כתמי פיגמנטציה. לפעמים, יהיו כתמים אלו קטנים ולא מורגשים, ולעיתים, יהוו כתמים אלו פגם אסתטי. באמצעות טיפול פילינג עמוק או טיפול לייזר, ניתן להסיר כתמים אלו.

פיסול פנים:

"פיסול פנים", הינם שם נרחב לסדרת טיפולי קוסמטיקה, שמטרתן לפסל ולעצב מחדש את עור הפנים והצוואר. פעמים רבות, יפתור טיפול זה מספר בעיות שונות. מטרת הטיפול אינן ליצור תווי פנים חדשות לגמרי, ולשנות לחלוטין את צורת הפנים. מטרת הטיפול, היא ליצור לאותם הפנים, צורה יפה יותר.

שמירה על "מסגרת הפנים": במהלך הכולל של טיפול "חידוש הפנים", יוצרים מסגרת יפה, ברורה ומסודרת לעור הפנים. במקום פנים נפולות וצרות, יוצרים פנים עגולות ומלאות.

מילוי לחיים וגבות שקועים: לרוב, תופעות אלו מתרחשות בגיל המבוגר. לפעמים, הן יתרחשו בגיל יותר צעיר. אולם, אפשר בהחלט לטפל בתופעות אלו באמצעות טיפולי קוסמטיקה של הזרקות מתאימות לעור הפנים.

הרמת סנטר: פעמים רבות, הסנטר והלסת נמצאים במצב צניחה. במקרים אלו, יש להרים את הסנטר באמצעות שתילת חוטים זעירים בעור הפנים.

חידוש צמיחת השיער:

לעיתים, הפגם האסתטי לא יהיה קשור כלל לעור הפנים, אלא לשיער. ישנן תופעות של התקרחות השיער. לא תמיד התקרחות השיער קשורה לגיל, או נובעת מטיפול כימותרפי. באמצעות זריקות מתאימות והשתלות שיער, ניתן לשקם את הצמיחה הטבעית של השיער.

איך שומרים על תוצאות הטיפולים?

ביצעתם טיפולי קוסמטיקה, ויצרתם לעצמכם "מהפך קוסמטי"? יש לתחזק, ולשמר את התוצאות. אחת מהדרכים לכך, היא שמירה על תזונה בריאה, ואורח חיים בריא ומאוזן. לעיתים, יהיה צורך לחזור שוב בצורה חלקית על חלק מהטיפולים, כדי לשמר את התוצאות.

וטיפ חשוב לשמירה על הטיפוח- תוסף תזונה קולגן:

לרוב טיפולי האסתטיקה יש מרכיב אחד משותף: החלבון קולגן. זהו חלבון שבמקורו הוא טבעי. חלבון  זה אחראי על חידוש וחיוניות העור. בשנים האחרונות, פותח תוסף תזונה המכיל את החלבון קולגן. מטרת תוסף תזונה זה, הוא לשמור על חיוניות העור, ולעכב את תופעות הזקנה.

דילוג לתוכן