המסת שומן בקור

הצרת היקפים ללא דיאטה וספורט- אפשרי??

את מקפידה על כל מה שנכנס לך לפה. אתה מקפיד על ספורט 4 פעמים בשבוע. אתם עושים הליכות, משתדלים לעלות במדרגות במקום במעלית, ועדיין- ההיקפים לא מצטמצמים.

מה עושים?

בעולם הקוסמטיקה, קיימים היום טיפולים שונים המאפשרים הצרת היקפים, חלקם באמצעות טיפול אחד וחלקם באמצעות סדרת טיפולים, המאפשרים הצרת היקפים בירכיים, במותנים, בבטן ובזרועות.

כך, למעשה, ניתן לצמצם את ההיקפים ללא מעורבות פולשנית של סכין הניתוח, או החלמה ארוכה.

אילו טיפולים ניתן למצוא לצורך הצרת היקפים?

הצרת היקפים באמצעות גלי רדיו- טיפול העובד על חימום האזור אותו מעוניינים להצר, כך שלמעשה החימום מוביל לפירוק תאי השומן ופירוקם בגוף. טיפול זה מאפשר את חידוש העור, כך שבנוסף לצמצום ההיקף, העור נראה צעיר ורענן יותר.

הצרת היקפים באמצעות טכנולוגיות אולטרסאונד, גלי רדיו ויניקה בוואקום. טיפול זה מאפשר חדירה של 1.5 ס"מ לתוך העור, כאשר הרטט למעשה ממיס את תאי השומן, כאשר אלו מתפרקים לתוך הגוף. טיפול זה דורש כ-3 מפגשים, כאשר התוצאה הסופית יכולה להיות צמצום של עד 8 ס"מ מההיקף.

טיפול נוסף הוא טיפול בהזרקת חומר המסייע בפירוק השומן בגוף. ההזרקה מתבצעת באיזור אותו רוצים לצמצם, כאשר שיטה זו מאפשרת צמצום של בין 2 ל-3 ס"מ לאחר כל טיפול.

את הטיפול המתאים יש לבחור מול מכון הקוסמטיקה, כאשר יש לוודא כי משוחחים מול אנשי מקצוע המבינים היטב בתחום, מצליחים לזהות הבעיה ולאפשר את הטיפול המיטבי בה.

בנוסף לכך, יש לזכור כי טיפול קוסמטי להצרת היקפים איננו מונע המשך של תזונה בריאה ונכונה, כמו גם עיסוק בספורט ותחזוקה של הגוף. הצרת ההיקפים נותן נקודת פתיחה מצויינת, ומוטיבציה לשמר את מה שהצלחנו להשיג באמצעות הטיפול הקוסמטי לצמצום ההיקפים.

טרם ההגעה לטיפול או לשיחת ההתייעצות אל מול הקוסמטיקאיות המומחות בתחום, מומלץ להחליט האם אנו מעוניינים בטיפול ארוך טווח שידרוש הגעה של מספר פעמים למכון הקוסמטי לצורך ביצוע הפרוצדורה, או שמא אנו מעוניינים בטיפול שהינו חד פעמי.

 

 

 

דילוג לתוכן