הכל למשפחה בעיר תל אביב

חיי המשפחה והקהילה בעיר תל אביב הם חשובים מאוד, וכל משפחות העיר ת"א נהנות ממגוון של שירותים ופעילויות לאורך כל השנה, וכל יום

עיריית תל אביב משקיעה תקציבים ומאמצים רבים לקידום משפחות הגרות בעיר, כאשר ילדי העיר נהנים מחינוך ברמה מאוד גבוהה, ממגמות לימוד מרתקות שלא מפסיקות להתחדש, מחשיפה לתחומי עיסוק רבים ומחופש בחירה ולמידה עצמאי לכל ילד וילדה בעיר. כל למשל משפחה תל אביב נהנית מחוגים רבים במגוון של מתנ"סים בעיר, מימי חוויה והעשרה במסגרת בית ספרית, ממגמות לימוד מגוונות של מחשבים, אומנות, ציור, פיסול, איכות הסביבה – וזוהי רק רשימה חלקית.

משפחה-קהילה-חברה הוא עמוד מרכזי בתפיסת העיר תל אביב, כאשר משפחה עם ילדים המתגוררת בעיר ת נהנית מכך מאוד ומפיקה מכך תועלת רבה ושיפור משמועתי של איכות החיים ושל רמת החיים. כאמור מתקיימות לאורך כל השנה מגוון של פעילויות לטובת משפחות תל אביב.

פעילויות לכל המשפחה – תל אביב

רשימת הפעילות עבור משפחה תל אביב היא ארוכה מאוד וכוללת פעילויות אומנות ותרבות, איכות הסביבה, לימוד בע"ח, לימודי תכנות ומחשבים, עיצוב ואופנה לרמת הילדים, לימודי סביבה, קולנוע, אנימציה וקומיקס, בישול, ניווט, נינג'ה, דרמה – וזוהי רשימה שכל הזמן מתעדכנת ומתפתחת בהתאם להתקדמות והצרכים של תושבי העיר ת"א. בעיר כל משפחה מקבלת מענה לצרכיה הספציפיים בצורה המיטבית ביותר.

דילוג לתוכן