איפור קבוע

ממי כדאי לבצע טיפול קוסמטיקה של איפור קבוע?

נמאס לכם מלהתאפר שוב ושוב כדי לא להיראות חיוורים? אם יש לכם מראה פנים חיוור תמיד, כדאי לכם לקבל טיפול קוסמטיקה של איפור קבוע. באמצעות איפור קבוע, מקבלים מראה פנים אחר. טכניקות האיפור הקבוע, שונות מטכניקות איפור רגיל. לאיפור קבוע משתמשים במחט, ולא במברשת. באמצעות המחט, מחדירים את הצבע לתוך העור.

לפעמים, איפור קבוע מתבצע מסיבות רפואיות: לפעמים, הסיבה ליצירת האיפור הקבוע, היא רפואית: צלקת, כתם פיגמנטציה, ועוד סיבות שיצרו פגם אסתטי בעור הפנים.

כיצד מבצעים טיפול איפור קבוע?

טיפול איפור קבוע, דומה ליצירת קעקוע. במהלך טיפול יצירת איפור קבוע, צובעים את עור הפנים, באמצעות החדרת פיגמנטים דרך מחט לעור. רוב המטפלים, משתמשים בעט חשמלי בעל מחט.

לפני ביצוע איפור קבוע, מומלץ לטיפולים קוסמטיים בפנים:

לפני שמבצעים טיפול איפור קבוע לפנים, כדאי לבצע טיפולי קוסמטיקה מסוימים.

 פיסול פנים: האיפור הקבוע, נותן תווי פנים באזורים מסוימים. אולם, האם תמיד מראה הפנים יכול להתאים לאיפור? לכן, מומלץ לפעמים לשדרג מעט את מראה הפנים, כדי שהאיפור הקבוע יצליח. לפעמים, יהיה צורך לבצע הרמת גבות ועפעפיים.

העלמת קמטים: לפני שמאפרים את הפנים, כדאי להעלים קמטים. איך מעלימים קמטים? ישנם מספר סוגי טיפול מתאימים, שיעלימו לכם את הקמטים. אחד מסוגי הטיפולים, הוא טיפול ג'ט פיל. הטיפול, יזרים מים וחמצן אל עור הפנים, וכך גם העור יהיה לח ורענן, ומוכן לאיפור.

עיבוי של השפתיים: אם אתם רוצים איפור קבוע בשפתיים, מומלץ לכם קודם לעצב את השפתיים באמצעות טיפול עיבוי שפתיים.

מדוע הצבע המוחדר במהלך האיפור הקבוע, דוהה עם הזמן?

ניתן לחלק את שכבות העור ל2:

אפידרמיס- שכבה עליונה של העור.

דרמיס- שכבה תחתונה של העור.

כאשר יוצרים קעקוע, מחדירים את הפיגמנטים לשכבה הכי תחתונה, ולכן הקעקוע נשאר לתמיד. אבל באיפור קבוע, הפיגמנטים חודרים לשכבה העליונה של העור. התאים בשכבה זו מתחלפים עם הזמן, ולכן במהלך הזמן, דוהה האיפור הקבוע.

לאחר ביצוע טיפולי קוסמטיקה נדרשים לפנים, ויצירת איפור קבוע, אפשר לקבל מראה חדש ויפה.

דילוג לתוכן