אורח חיים ספורטיבי בתל אביב

פעילויות ספורט לתושבי העיר תל אביב כבר הפכו לדבר שבשגרה, כאשר לאורך כל השנה מתקיימים בעיר מרתונים, שיעורי אימון גופני והרצאות על אורח חיים בריא.

העירייה מקדמת את חשיבות האימון הגופני ואורח החיים הבריא במסגרות הלימוד של בתי הספר והגנים, בקהילה ובמסגרת אירועים רשמיים כמו מרתון תל אביב. לרשות תושבי העיר עומדות קבוצות ריצה עירוניות לחובבים ולמקצוענים, מתקני אימון גופני תחת כיפת השמיים, מגוון של חדרי כושר מכל הסוגים, בריכות שחייה רגילות ואולימפיות, מאמני כושר אישיים ושיעורי ספורט חווייתיים בבתי הספר.

ספורט כחלק אינטגרלי מאורח חיים בריא הוא נושא מרכזי מאוד בעיר תל אביב, וחלק ניכר מתושבי העיר לא מוותרים על פעילות ספורטיבית במהלך השבוע כחלק משגרת חייהם.

תזונה מאוזנת לתושבי תל אביב

כאשר מדברים על אורח חיים בריא וספורט – לא ניתן להתעלם מחשיבותו של תפריט מאוזן ובריא. בתוך כך עיריית תל אביב שמה דגש מרכזי בכיתות הלימוד בגנים ובבתי הספר והן במסגרות חיצוניות המוצעות לתושבים לרכישת ידע וכלים פרקטיים לתזונה מאוזנת.

כמובן שגם העובדים ובעלי העסקים בתל אביב נהנים מאורח חיים בריא. בבנייני משרדים רבים בעיר ישנה קומת חדר כושר עם מאמנים מקצועיים, ובין תחנות הרכבת ומוקדי התעסוקה פרוסים שבילי הליכה ייעודיים להולכי רגל ולמי שבוחרים במקום הליכה לרכב על אופניים מדי יום למשרד.

דילוג לתוכן